Parduotuvės personalui paslėpus paskutines žvakeles skirtas lapkričio 1-osios minėjimui kiekvieną užplūsta Kalėdinė nuotaika, nes štai pagaliau atėjo laikas, kuomet Kalėdos grįžta į kiekvieno namus ir širdis. Kalėdinės eglutės neatsiejamos nuo šaltojo sezono dvasios. Kiekvieną asmenį, nepriklausomai nuo jo amžiaus, užplūsta begalinis džiaugsmas, kada ateina laikas papuošti Kalėdų medį.

Vis labiau ir labiau populiarėja kalėdinės dirbtinės eglutės, kurios nesukelia tiek daug nepatogumų kaip gyvosios. Pirmiausia, gražios dirbtinės eglutės pagal kainą prieinamos kiekvienam. Jų kaina svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių rimtų litų, atitinkamai kokio dydžio, spalvos bei ar su papuošimais ar be jų eglutės pageidausite. Jas įsigyti labai paprasta: ne tik parduotuvėse galite jomis pasigrožėti, tuo pačiu renkantis Kalėdų medį, kuris sukurs jaukią aplinką namuose. Net ir internetu įmanoma užsisakyti eglutę! “Klaipėdos eglė” siūlo didžiulį eglužių pasirinkimą! Graži dirbtinė eglė gali atsirasti Jūsų namuose labai paprastai ir greitai. Jums tereikia išsirinkti dydį jos išvaizdą, užsisakyti ir laukti kol kalėdų medis atsiras Jūsų namuose. Gražios dirbtinės eglės skiriasi ne tik savo dydžiu, bet net ir rūšimi, nuo žalios pušies iki gyvai atrodančios eglės.

Dirbtinės eglutės taip pat vis labiau populiarėja dėl siekio gelbėti gamtą. Juk sunku net ir įsivaizduoti kiek pasaulyje kasmet veltui miršta eglučių, vien dėl noro pajusti kalėdinę nuotaiką. Atrodo, vos dviejų savaičių džiaugsmas atima iš medžio visą jo gyvenimą. Pamąstykite, ar verta tokia auka? Mažieji Kalėdų šventėjai daug geriau suvoks aplinkosaugos svarbą, jei net per šventes jiems bus diegiamos mylimos gamtos vertybės. Graži dirbtinė eglė gali būti puiki išeitis siekiantiems išsaugoti gamtą.

Gražios dirbtinės eglutės nepaisant jų mažos kainos ir prisidėjimo prie aplinkosaugos taip pat yra labai funkcionalios. Pirmiausia, turbūt vienas labiausiai erzinančių dalykų kurį išprovokuoja Kalėdų eglė yra kasdien krintantys spygliai. Atrodo, tiesiog jiems nėra galo. Kasdienis siurbimas nebepadeda, o jei eglutė stovi ant kilimo, tai tampa didžiausia kančia! Dirbtinė eglė labai patogi tuo, jog ja pasinaudojus galima padėti į vietą. Kitais metais ja paprasta vėl pasinaudoti. Dauguma eglučių susilanksto ir telpa į nedideles dėžes, kitų šakos lengvai nusilenkia taip spintoje gausiai sutaupydamos vietos.

Graži dirbtinė eglė gali būti puiki kalėdinė puošmena kiekvieno namuose. Artėjant šventėms tai gali būti puiki dovana artimam žmogui ar kolegai, kurie tiesiog nepagalvoja, kad šie puikus dirbtiniai medžiai daug komfortabilesni nei tikrosios eglutės. Gražios eglutės tarnaus visą gyvenimą,  o tokio tipo dovana simbolizuos linkėjimą visada būti gyvybingam, žydėti visus metus ir niekada nepasenti.

Dirbtinės eglutės suteiks Klėdų dvasią Jūsų namuose. Nelaukite kol iškris pirmas sniegas. Įsigykite ją ir būkite pirmasis šiais metais pasipuošęs namus Kalėdiniais aksesuarais. Juk tas kuris neturi Kalėdų širdyje, neturės jų ir namuose!


Grįšti į pagrindinį